Siiri Viil - muusikaterapeut, pereterapeut (väljaõppes), kogemusnõustaja

Mulle meeldib inimesi aidata ja näha muutust, mida suudan luua inimeste eludesse. Sel põhjusel olen loonud ka Ojaveere Teraapiakeskuse - sooviga pakkuda rohkemat ja paremat tuge neile, kes on seda otsimas. Vähetähtis ei ole minu jaoks ka kõik need imelised inimesed, kes minu ümber koos minuga igapäevaselt seda tööd teevad.

Lastega töös naudin nende vahetut kontakti ja rõõmu. On hindamatu kogemus, kui kõnetu laps laulab esimese sõna või suitsiidne noor lõpetab enesehävitusliku käitumise või üks pere on leidnud uue viisi oma suhete hoidmiseks ja läheduse kogemiseks.

Siiri töötab ka samasooliste paaridega ning soovahetusega kokku puutuvate peredega. Kui lapse soovahetus on lapsele endale raske, siis vanematel on omad raskused ja emotsioonid, mis võib sageli peresuhted keeruliseks muuta. Siiri on oma lapse ja perega need raskused läbinud.

Siiri on Eesti Muusikateraapia Ühingu juhatuse liige ning Eesti Pereteraapia Ühingu liige 

Kvalifikatsioon: haldusjuhtimise magister, muusikateraapia magister, muusikaterapeut kutsetase 6, kogemusnõustaja (lapse soovahetus, läbipõlemine, eriline laps, lahutus), pereterapeut väljaõppes