Angela Jallakas- pereterapeut (väljaõppes)

Huvi psühholoogia vastu ning soov inimestega töötada on mul lapsepõlvest saadik. Töötasin üle kümne aasta klassiõpetajana ning mõistsin, et iga lapse loo taga on tema pere. Mida rohkem olen teadlik pere toimemehhanismidest, seda paremini mõistan last.  Mul on pikaajalised kogemused töötades keerulises olukorras olevate peredega. 

Pean oluliseks oskuseks näha tervikpilti, sest iga probleemse olukorra ümber on palju, mida olukorras sees olles ei oska näha. Olen õppinud märkama pere enda ressursse süsteemis toimuvas, kus need esmapilgul olematud tunduvad. 

Terapeudi jaoks on kõige olulisem tööriist tema ise. Oskus hoida end vaimselt, mitte teiste probleemidesse lõksu jääda on need, mida õpingute käigus omandan.

Elu on mind terapeudina töötamiseks ettevalmistanud. Olen kogenud väljakutseid ja keerulisi olukordi, mis on tõuganud mind otsima võimalusi ja seeläbi koguma teadmisi. Teadmisi kuidas luua oma ellu rohkem rõõmu, olla ise tervem ning muuta suhted armastavaks ja elada elu, mida mina vajan.

Kvalifikatsioon: Sotsiaalteaduste magister, Pere lahendusringi koordinaator, Pereterapeut väljaõppes