Kommenteeri

Siiri Viil esineb Äripäeva personalitöötajate suvekonverentsil

6. - 7. juunil toimub Äripäeva poolt korraldatud personalitöötajate suvekonverents. Konverentsi kodulehelt saab lugeda, et  seal kohtuvad personalitöötajad üle Eesti, et laadida ennast nii valdkonnapõhiste teadmiste kui ka inspiratsiooniga ja omavahel tuttavaks saada. See pole lihtsalt konverents, vaid ka personalitöötajate kohtumispaik, kus personalijuhid saavad vahelduseks panustada ka iseendasse. Ojaveere Teraapiakeskuse poolt annab oma panuse muusikateraapia töötoaga Siiri Viil.

Muusika on tööriist, millega saab kujundada nii õhkkonda kui mõjutada meeleolu. Muusika aitab väljendada emotsioone nii raskel kui rõõmsal hetkel. Muusika kontoris saab töötajaid nii ühendada kui tülli ajada - vale valiku korral on lihtne muuta inimesed närviliseks ja pahuraks. Isegi endast välja viia. Muusikaliste tegevuste kaudu saab mõjutada meeskonda ka keskenduma, rahunema, aktiveeruma või oma mõtteid avama. Aga muusikaliste tegevuste kaudu saab ka analüüsida enda rolli ja kohta meeskonnas või oma osakonna toimimise struktuuri?

Töötas osalejad saavad nii omakogemuse kui teadmised muusika kui loovteraapia meetodi kasutamisest organisatsiooni, meeskonna või indiviidi analüüsimiseks sh toimimise muutmiseks.

Siiri on töötanud siseauditi -ja riskijuhina ligi 17 aastat nii ministeeriumides, jõustruktuurides, kõrghariduse valdkonnas, teistes avalik õiguslike institutsioonides ning erasektoris. Siiri on elupõlise õppijana läbinud muusikaterapeudi ning pereterapeudi väljaõppe. Kõike seda selleks, et organisatsioone ja neis toimuvat mõista veelgi paremini. Siiri läheneb organisatsioonidele loova protsessipõhisusega pidades oluliseks protsesside läbimõeldust ja toimimist kuid tehes seda organisatsiooni kultuuri tüüpi arvestades ning rakendades loovmeetodeid selle analüüsimiseks ja muutmiseks. Inimesed organisatsiooni sees – selle mõjutajatena ja mõjutatavatena on põnev teema, mis Siirit köidab.

Salasõnaga  SIIRI40 on võimalik ennast registreerida soodushinnaga.
Soodustus kehtib: 29.04 – 13.05
Sooduskood annab -40% kehtivast soodushinnast

 


Lisa kommentaar

Email again: