Alates aprillist pakume laulu- ja klaveriõpet erilistele lastele, kes tahavad õppida, kuid klassikaline muusikakool ei ole sobilik. Kõigil lastel ei ole vaja õppida solfedžot ja muusikaajalugu, piisab noodiõppimisest, laulutehnikast ja seda lapsele sobilike meetodite ja tehnikatega, et õppimisrõõmu hoida. Usume, et erilised lapsed on väga andekad ja tahame pakkuda võimalust.

Tunde annab lastele Piret Pajusaar, kellel on pikaajaline kogemus eriliste laste muusikaõpetajana nii Eestis kui välisriikides.

Tunnid on individuaalsed, pere- või sõbrapõhised. Ootame lapsi kas üksinda või koos pereliikmega - olgu see siis õde või vend või hoopis vanem. Ja miks mitte ka sõbraga, kellega koos on hea ja turvaline tunnis käia. Tunnis saab osaleda korraga kuni 2 last, kui see on tunnis käivate laste ühine soov.

Keda ootame: lapsi, kes soovivad õppida ja on motiveeritud. Diagnooside osas me lapsi ei erista. Kuid ootame vanemalt, et teavitate lapse erisustest ja vajadustest, millega peame oskama arvestada.

Tunnid on kord nädalas kolmapäeviti. Kui kontakt õpetajaga on juba loodud, saavad tunnid toimuda ka veebi teel. 

Tunnid toimuvad perioodil aprill kuni juuni ning peale suvepuhkust jätkame taas.

Tasu:

  • 1 laps tunnis: 30 minutiline tund 1x nädalas 80.- 45 minutiline tund 1x nädalas 120.-.
  • 2 last tunnis: 30 minutiline tund 1x nädalas 100.- 45 minutiline tund 1x nädalas 140.-.

Tasumine toimub kuumaksu põhiselt ning ootamatute haiguste või puudumiste osas tasaarveldust ei toimu.

Registreerimiseks: saada e-kiri info@ojaveere.ee